تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱

آقای رئیس‌جمهور؛ مگر قرار نبود انقلاب برای مستضعفان باشد؟

  • کد خبر : 262418
  • 19 اردیبهشت 1396 - 9:02
آقای رئیس‌جمهور؛ مگر قرار نبود انقلاب برای مستضعفان باشد؟

انقلاب اسلامی ایران برای مستضعفان هست و نباید این خط روشن نهضت را با بی‌تدبیری درصد اندکی از مردم دچار انحراف دانست.

به گزارش اروم‌نیوز، قرارمان این نبود که بعد ازگذشت سی و هشت سال از انقلاب شکوهمند اسلامی حاشیه نشینان هنوز حاشیه نشین شهرهای بزرگ و صنعتی باشند و با فقر و تنگدستی هنوز هم که هنوزهست دست و پنجه نرم کنند، ولی وزیران و دولتمردان درخانه های لوکس و مفرح خود و بی دغدغه از مشکلات مردم و حاشیه نشینان به زندگانی خود پرداخته و به فکر پر کردن جیب خود از بیت المال باشند.

قرار ما این نبود که دختر وزیر آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید نمایندگی برند پوشاک ایتالیایی بگیرد تا شغلی داشته باشد ولی جوانان ما حتی با وجود تحصیلات عالیه بیکار بوده و یا حتی دختران ما در شین‌آباد و سفیلان و دودزن در آتش بخاری‌های نفت‌سوز مدرسه‌ها بسوزند و بسازند!

قرار ما این نبود که اقتصاد مقاومتی تنها برای شکم زنان ما و فرزندان ما و پیر و جوان و کودک ما باشد!

قرار ما  تعطیلی پی در پی کارخانه و واحدهای تولیدی که در بدترین روزهای کشور هم تعطیل نشدند نبود تا در پی آن بیکاری گسترده‌ای به‌وجود آید تا دولتمردان بتوانند با واردات اجناس لوکس فروشگاه‌های شمال شهر را پر کرده تا مبادا فرزندانشان اجناسی با قیمت‌های کم خریداری کنند.

قرار ما این نبود که معدن‌کاران صدها متر زیر زمین جایی که حتی تصور آن خواب را از چشم انسان می‌رباید کار کنند، حقوق ناچیزشان را ماه‌ها دریافت نکنند و  دست آخر در میان انفجار دود و در زیر ده‌ها تن سنگ و خاک مدفون شوند و سهم شما جیب های پرپول تر از سهم معدن باشد!

بیشتر بخوانید..
غبارروبی مزار شهدای گمنام

قرار ما فاطمه حسینی نبود، قرار ما ضحی دانش آشتیانی و کیان علی آبادی نبود. قرار ما صرافی‌ها و گالری‌ها و فروشگاه‌های تهران و مشهد و تبریز برای فرزندانتان نبود.

قرارمان نمایش پورشه سواری فرزندانتان، استخرپارتی‌های کذایی‌تان و زندگی اشرافی حقارت‌بارتان پیش چشمان فرزندان ما نبود.

قرار ما از انقلاب اسلامی این نبود. قرار ما این نبود که ما محرومین و زاغه نشینان بجنگیم و شما از سفره انقلاب سرمایه‌دار و بالانشین شوید….

انقلاب برای محرومان و مستضعفان است نه برای آن درصد اندک…

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=262418

ثبت دیدگاه