تاریخ : پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
1

«جمنا» از داوطلبین انقلابی در شورای شهر حمایت می‌کند

  • کد خبر : 261137
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
«جمنا» از داوطلبین انقلابی در شورای شهر حمایت می‌کند

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در آذربایجان‌غربی تاکید کرد: اولویت اصلی جبهه انتخابات ریاست جمهوری بوده و سپس بنابر ضرورت موجود از کاندیداهای انقلابی و مورد اعتماد در انتخابات شورای شهر نیز حمایت خواهد شد.

یوسف ابوالقاسمی در گفت‌و‌گو با اروم‌نیوز با اشاره به دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام داشت: با توجه به روند سیاست‌ها و تصمیمات مجمع اول مقررشده بود ۱۰ کاندیدای انتخابی مجمع اول در این مجمع برنامه‌های خود را ارائه داده و آنگاه با رأی‌گیری ۵ نفر آنها برای مراحل بعدی انتخابات برگزیده شوند.
وی در ادامه افزود: همان‌طوری که در رسانه‌ها اخبار مجمع دوم منتشر شد؛  آیت‌الله رئیسی، آقایان علیرضا زاکانی، مهرداد بذرپاش، قالیباف و فتاح انتخاب گردیدند.
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در آذربایجان‌غربی، گفت: برابر تصمیمات مجمع مقرر گردید، در ادامه کار با نظر شورای مرکزی  جبهه مردمی برابر سازکار تعیین شده نفر نهایی انتخاب و معرفی خواهد شد و کلیه کاندیداهایی که در مجمع اول و دوم در انتخابات شرکت داشتند سازو کار و تصمیمات جبهه را قبول و از جبهه مردمی حمایت خواهند کرد .
وی اضافه کرد: ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری جبهه مردمی، با هماهنگی جبهه استان‌ و شهرستان‌ها فعالیت‌های انتخاباتی خود را انجام خواهند داد.
وی در خصوص تصمیمات جبهه در خصوص انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز اظهار داشت: همانطوری که در مصاحبه‌های قبلی اعلام کردم جبهه فعلاً تصمیمی برای ارائه لیست نداشته اما قطعاً علی‌رغم اینکه انتخابات ریاست جمهوری از اولویت این جبهه بوده نسبت به انتخابات شوراها بی‌تفاوت نبوده و اثربخشی خواهد داشت؛ و از کاندیداهای متدین، انقلابی و کارآمد حمایت خواهد کرد.
وی گفت: با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی وارد مراحل اصلی و حساس خود شده است و با مشخص شدن کاندیداهای احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری و ثبت‌نام کنندگان در انتخابات شوراهای اسلامی به‌منظور ایجاد وحدت رویه و جلوگیری از هرگونه اعلام مواضع غیرهمسو و نهایتاً شفاف‌سازی، تنها مصاحبه دبیر استانی جبهه مورد تایید بوده و سایر مصاحبه‌ها از سوی هرکدام از اعضای جبهه صرفا نظر شخصی ایشان است.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=261137

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.