تاریخ : سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
1

مرزهای منطقه غرب و شمال‌غرب از امنیت پایدار برخوردار هستند

  • کد خبر : 260030
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
مرزهای منطقه غرب و شمال‌غرب از امنیت پایدار برخوردار هستند

فرمانده نیروی‌زمینی سپاه‌پاسداران انقلاب‌اسلامی گفت: اکنون مرزهای منطقه غرب و شمال‌غرب کشور از امنیت پایدار برخوردار هستند.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بدر و خیبر و شهدای شمالغرب کشور به خبرنگار اروم‌نیوز اظهار داشت: شهید باکری را به عنوان بهترین الگوها برای جوانان کشورمان معرفی کرد و افزود: همین که اکنون قدرت ریسک‌پذیری در جوانان ما ایجاد شده و باعث شده در بسیاری از زمینه ها همچون صنایع دفاعی و نظامی خودکفا باشیم همه از برکات تفکرات امثال آقا مهدی ها است.
وی گفت: اگر دولت نظام جمهوری اسلامی ایران بتواند همین جراتی که شهید مهدی باکری و سایر شهدا در جوانان ما در زمینه صنایع نظامی به وجود آوردند تعمیق دهد، در ارکان دولت و این را بپذیرند و قبول کند جوانان ما می توانند هر اتفاقی را قابل پذیرش کنند قطعا ما در اقتصاد مقاومتی و مشکلاتی که برای اقتصاد کشور وجود دارد پیشرفت خواهیم کرد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی اظهار داشت: از این رو بزرگ‌ترین شاخصه شهید باکری جراتی بود که به جوانان ما داده شد تا قدم بگذارند در تمام زمینه ها ی و بخصوص در عرصه های علمی و امنیتی پیشرو باشند.
سردار پاکپور در خصوص وضعیت مرزهای منطثه غرب و شمال کشور نیز افزود: اکنون مرزهای منطقه غرب و شمال غرب کشور از امنیت خوبی برخوردار هستند و الان که فصل سرما است و ارتفاعات مرزها را برف زیادی گرفته رزمنداگان ما در همین اقلیم و شرایط در حال دفاع از مرزها می باشند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به تکرار ادعای تأییدنشده نماینده آمریکا در سازمان ملل مبنی بر اینکه باید ایران و نائبانش را از سوریه بیرون برانیم اظهار داشت: آنها عاریه و اشغالگر هستند و اگر کسی بخواهد بیرون برود خود آنها هستند .
انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=260030

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.